ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: user
ca: usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Create
ca: Crea

en: Not found
ca: No trobat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Clicks
ca: Clics

en: Created date
ca: Data de creació

en: minutes
ca: minuts

en: Source
ca: Font

en: Changed
ca: Canviat

en: Base URL
ca: URL base

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Filter the view to the currently logged in user.
ca: Filtra la vista a l'usuari que està actualment connectat.

en: Custom URL
ca: URL personalitzada

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.
