ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: user
fa: کاربر

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Text
fa: متن

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Create
fa: ایجاد

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: minutes
fa: دقیقه

en: Source
fa: منبع

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Client
fa: مشتری

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: فیلتر نمودن نما به کاربر وارد شده فعلی.

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس
