ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Client
fil: Kliyente
