ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: user
kk: пайдаланушы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Text
kk: Текст

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Create
kk: Қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі
