ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Create
km: បង្កើត

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
