ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
