ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: user
sv: användare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Create
sv: Skapa

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Clicks
sv: Klick

en: Created date
sv: Skapad datum

en: minutes
sv: minuter

en: Source
sv: Källa

en: Changed
sv: Ändrad

en: Client
sv: Klient

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: Filter the view to the currently logged in user.
sv: Filtrera vyn till den nuvarande inloggade användaren.

en: Custom URL
sv: Anpassad URL

en: Edit URL
sv: URL för redigering
