ShURLy (8.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
