ShURLy (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: user
ro: utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Create
ro: Crează

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Created date
ro: Data creării

en: API key
ro: Cheia API

en: Source
ro: Sursă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: Filter the view to the currently logged in user.
ro: Filtrează views-ul la utilizatorul conectat în prezent.

en: Custom URL
ro: URL personalizat

en: Edit URL
ro: Modifică URL
