ShURLy (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: user
sk: používateľ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: minutes
sk: minúty

en: API key
sk: API kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: Changed
sk: Zmenené

en: deactivated
sk: deaktivované

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Filter the view to the currently logged in user.
sk: Filtrovať pohľad na aktuálne prihlásených požívateľov.

en: Edit URL
sk: Upraviť URL
