ShURLy (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: user
hr: korisnik

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Text
hr: Tekst

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Create
hr: Stvori

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Source
hr: Izvor

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Pročisti pogled po trenutno prijavljenom korisniku.

en: Edit URL
hr: Uredi URL
