ShURLy (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: user
ta: பயனர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Text
ta: உரை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Source
ta: மூலம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்
