Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Open
it: Aperto

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: System
it: Sistema

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Redirect page
it: Redirezione pagina
