Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Open
lv: Atvērts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: System
lv: Sistēma

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
