Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Open
th: เปิด

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: System
th: ระบบ

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
