Website shutdown (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Open
be: Адкрыць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: System
be: Сістэма

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
