Website shutdown (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Open
pt: Abrir

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: System
pt: Sistema

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre
