Website shutdown (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Open
te: తెరువు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
