SIBS API (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: theme
cy: thema

en: Both
cy: Y ddau

en: body
cy: corff

en: color
cy: lliw

en: Database logging
cy: Cofnodi cronfa ddata
