SIBS API (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: theme
bn: আবহ (থীম)

en: All
bn: সমস্ত
