SIBS API (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: header
pt: cabeçalho

en: All
pt: Todos

en: Both
pt: Ambos
