SIBS API (1.0.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: header
km: បឋម​កថា

en: theme
km: ស្បែក

en: All
km: ទាំងអស់

en: text
km: អត្ថបទ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: color
km: ពណ៌

en: Database logging
km: ការ​ចុះ​កណត់ហេតុ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
