SIBS API (1.0.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: header
da: sidehovede

en: theme
da: tema

en: All
da: Alle

en: Both
da: Begge

en: text
da: tekst

en: Token
da: Symbol

en: body
da: indhold

en: color
da: farve

en: Database logging
da: Databaselogning
