SIBS API (1.0.4) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Response
fi: Vastaus

en: header
fi: ylätunniste

en: theme
fi: teema

en: All
fi: Kaikki

en: Both
fi: Molemmat

en: text
fi: teksti

en: Token
fi: Muuttuja

en: body
fi: sisältö

en: MB
fi: MT

en: color
fi: väri

en: layout
fi: ulkoasu

en: Database logging
fi: Tietokantaloki

en: HTTP Response
fi: HTTP vastaus
