AI Sidekick (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: No preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை

en: no preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை
