AI Sidekick (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: here
ar: هنا

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ar: يظهر العنوان عندما يمر سهم الماوس فوق الصورة.

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: no preview
ar: لا توجد معاينة

en: The preview image will be shown while editing the content.
ar: سيتم عرض معاينة الصورة أثناء تعديل المحتوى.
