AI Sidekick (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Inline
be: Убудаваны

en: API Key
be: Ключ API

en: No preview
be: Няма перапрагляду

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: Preview image style: @style
be: Перагледзець стыль выяваў: @style
