AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Language
ku: زمان

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە
