AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Language
fa: زبان

en: Module
fa: ماژول

en: Inline
fa: درون خطی

en: here
fa: اینجا

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.
