AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Module
hr: Modul

en: Inline
hr: U istom redu

en: here
hr: ovdje

en: Don't display
hr: Nemoj prikazati

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.
