Sightengine (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Save
et: Salvesta

en: Mode
et: Viis

en: Standard
et: Standardne

en: Web services
et: Veebiteenused
