Sightengine (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
