Sightengine (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Mode
el: Τρόπος

en: Standard
el: Βασικό

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
