Sightengine (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Save
fr: Enregistrer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Email addresses
fr: Adresses de courriel

en: Web services
fr: Services Web
