Sightengine (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: URLs
sv: URL:er

en: Save
sv: Spara

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Mode
sv: Läge

en: Email addresses
sv: E-postadresser

en: Web services
sv: Webbtjänster
