Signature pad widget (8.x-1.11) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Save
ast: Guardar

en: Signature
ast: Robla

en: Background color
ast: Color de fondu
