Signature pad widget (8.x-1.11) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Remove
bg: Премахни

en: Save
bg: Запази

en: Signature
bg: Подпис

en: Clear
bg: Изчисти

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
