Signature pad widget (8.x-1.11) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Remove
ca: Elimina

en: Save
ca: Desa

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Signature
ca: Signatura

en: Background color
ca: Color de fons

en: Sign
ca: Signa

en: Clear
ca: Neteja

en: About
ca: Detalls

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ca: Subdirectori opcional, dins del destí de les càrregues, on s'emmagatzemaran els fitxers. No inclogueu les barres de l'inici ni del final.

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ca: Breu descripció de la imatge utilitzada pels lectors de pantalla i que es mostra quan la imatge no està carregada. Això és important per a l'accessibilitat.
