Signature pad widget (8.x-1.11) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Save
eu: Gorde

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Signature
eu: Sinadura

en: Clear
eu: Garbitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Field types
eu: Eremu motak
