Signature pad widget (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Remove
fi: Poista

en: Save
fi: Tallenna

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: About
fi: Tietoja

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fi: Vaihtoehtoinen alakansio latauskohteessa johon tiedostot tallennetaan. Älä sisällytä edeltävää tai seuraavaa "/" merkkiä.

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus
