Signature pad widget (8.x-1.11) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: About
hi: के बारे में
