Signature pad widget (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Save
hu: Mentés

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Signature
hu: Aláírás

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Sign
hu: Jel

en: Clear
hu: Törlés

en: About
hu: Leírás

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Min width
hu: Minimális szélesség

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hu: A feltöltések könyvtárán belül megadható alkönyvtár, ahova a fájlok mentésre kerülnek. Az alkönyvtár megadásakor a kezdő és a záró perjelet nem kell megadni.

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hu: A kép rövid leírása. Mindaddig ez a szöveg látszik a kép helyén, amíg az nem töltődik be. A képernyőolvasók számára akadálymentesség, a keresőrobotok számára pedig keresőoptimalizálás miatt fontos.
