Signature pad widget (8.x-1.11) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Buwang

en: Save
jv: Simpen

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Background color
jv: Warna Background

en: About
jv: Ngenani

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.
