Signature pad widget (8.x-1.11) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
