Signature pad widget (8.x-1.11) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: About
km: អំពី

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
km: ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ នៅ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​សំកាំង​កណ្តុរ​នៅ​ពី​លើ​រូប​ភាព​ ។

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
km: ថត​រង​ស្រេច​ចិត្ត​នៅ​ក្នុងទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ ។ កុំ​រួម​បញ្ចូល​សញ្ញា​ (_) នៅ​ពី​មុខ ឬ​នៅ​ពី​ក្រោយ​ ។
