Signature pad widget (8.x-1.11) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Save
sl: Shrani

en: Signature
sl: Podpis

en: About
sl: O modulu

en: File directory
sl: Mapa
