Signature pad widget (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Save
th: บันทึก

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
th: ชื่อเรื่องจะใช้เป็นการแนะนำเครื่องมือเมื่อผู้ใช้เลื่อนเมาส์ไปที่ภาพ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
