Signature pad widget (8.x-1.11) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Remove
vi: Xoá

en: Save
vi: Lưu

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Background color
vi: Màu nền

en: Sign
vi: Ký nhận

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: About
vi: Giới thiệu

en: File directory
vi: Thư mục lưu trữ tệp tin

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
vi: Tiêu đề này sẽ được dùng làm chú thích nổi khi người dùng di chuột lên trên ảnh.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
vi: Thư mục con bên trong đích lưu trữ dành cho các tệp tải lên. Xin đừng nhập dấu xuộc ở đầu hoặc cuối đường dẫn này.

en: Maximum Width
vi: Độ rộng tối đa
