Signature pad widget (8.x-1.12) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Save
af: Stoor

en: Signature
af: Handtekening
