Signature pad widget (8.x-1.12) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Clear
am: አጥራ
